PMI kurucularının inşaat sektöründeki 30 yılı aşan deneyim ve bilgi birikimlerine dayanılarak tasarım, projelendirme, proje yönetimi ve danışmanlık alanlarında hizmet vermek amacı ile 2004 yılında kurulmuştur.

HEDEFİMİZ
Yatırımcı beklenti ve ihtiyaçlarını, sahip olduğumuz uluslararası tecrübe, bilgi birikimi ve dünya standartlarındaki kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamaktır.

Hedeflerimiz doğrultusunda başarılı projenin tanımı, çevre ile bütünleşen, fonksiyonel, ekonomik, istenilen kalite standartları çerçevesinde ve zamanında yatırımcıya teslim edilmiş bir projedir.

BECERİLERİMİZ
İş ve yaşam dünyasında gereksinim duyulan her yapı türünde, proje aşamasından işin teslimine kadar olan süreç içerisinde, yatırımcı adına projenin uluslararası yönetmelik ve kalite standartlarına uygun olarak hedeflenen bütçe ve iş programında bitirilmesi için bünyesindeki deneyimli kadro ile birlikte çalışır.

" PMI, alanındaki en ileri teknik ve idari becerileri, bir takım ruhu içersinde bir araya getirir."

PMI, araştırmadan tasarıma, projelendirmeden proje yönetimi ve danışmanlık hizmetlerine kadar konunun karakteristiğine özgü komple hizmet üretmektedir.